autorski tomik wierszy "Na krawędzi"
powrót do strony głównej witrynyinformacje o autorze witrynyPodziękowaniaprzejście do galeriiprzejście do działu z filmamiprzejście do działu z artykułamiprzejście do działu z moją poezjąprzejście do działu z moimi opowiadaniamiprzejście do działu z opisami szlakówporadnik górołazamini blog - aktualnie u mniesprzętrecenzje książekkonkursyBaza schronisk górskichTomik - "Na krawędzi"dział z zasobami do pobrania i linkamikontakt
powrót do strony głównej artukułów  konkurs: "Konkurs - jaki to szczyt?"  aktualizacja: 23.02.2013
strona główna konkursów
Dziękuję Wszystkim którzy włączyli się do zabawy, biorąc udział w pierwszym zorganizowanym na łamach witryny www.s-nikiel-mojegory.pl konkursie. Dziś też wiadomo już, czym z radością dzielę się z Wami, że biorąc pod uwagę zaangażowanie uczestników konkursu, oraz potencjał takich konkursów, będą się one odbywać cyklicznie. Oczywiście będą to konkursy różne, dotyczące, pytań, czy własnych prac, z różnych zakresów. Szczegóły... sądzę że napiszę samo życie :)

Z tego właśnie względu witryna została przebudowana, a do głównego menu w górnym banerze dołożono nowy dział „KONKURSY” od tej chwili w nim właśnie będą publikowane i przeprowadzane wszystkie  przyszłe konkursy, do uczestnictwa w których z góry serdecznie Wszystkich zapraszam - zapraszam do wspólnej zabawy, oraz zdobywania nagród.

*    *    *

Odpowiedź na pytanie konkursowe: „Jaki to szczyt?”
Poprawna odpowiedź na pytanie konkursowe, które dotyczyło identyfikacji szczytu jakiego wizerunek został wykorzystany w logo witryny www.s-nikiel-mojegory.pl to: MNICH 2068 m n.p.m. znajdujący się w Polskich Tatrach Wysokich, w Dolinie Rybiego Potoku, powyżej Morskiego Oka.

Pierwszy z konkursów, który przeszedł już do historii witryny, został rozwiązany niezwykle szybko, o wiele szybciej niż się tego spodziewałem...tym bardziej że informacja o nim została zamieszczona w późnych godzinach nocnych, a jednak już w godzinę później, to jest o 2:20 w nocy 15.02.2013. otrzymałem maila z pierwszą poprawną odpowiedzią. Kolejne poprawne odpowiedzi trafiały do mnie błyskawicznie i już we wczesnych godzinach rannych, wszystkie trzy nagradzane miejsca zostały wyłonione.

Osoby nagrodzone:
MIEJSCE I – Marlena z Przedmościa MIEJSCE II – Szymon z Buczkowic MIEJSCE III – Piotr z Warszawy
W konkursie łącznie wzięło udział 45 osób, wśród nadesłanych odpowiedzi tylko dwie  były błędne, wszystkie pozostałe były poprawne. Dziękuję za udział i wspólną zabawę.

*    *    *
O nagrodzie przewodniej – tomiku „Na krawędzi”:
W skład nagród wchodzi mój pierwszy autorski tomik poezji „Na krawędzi”. Tomik wydany został w styczniu 2013 roku, zawiera 42 wiersze, oraz kilkanaście moich grafik. Wierzę że dobór tematyczny wierszy, ich szeroki przekrój tematyczny, sprawi iż każdy znajdzie w nim coś dla Siebie... tomik ten wspiera również moją walkę z chorobą, można go zakupić na moich aukcjach charytatywnych „Allegro” do których odwiedzenia i zakupu tomiku serdecznie zapraszam – wszystkie zebrane środki ze sprzedaży tomiku, zostaną przekazane na moje subkonto w fundacji „Słoneczko” ze wskazaniem na moje dalsze leczenie. Więcej informacji o samym tomiku znajdziecie w zakładce „Na krawędzi” (KLIKNIJ).
strona konkursu strona główna konkursów
Nagrody dla osób, które zajęły trzy pierwsze miejsca zostały wysłane drogą pocztową. Nagrodzone osoby, wyraziły zgodę na publiczne zamieszczenie ich imion, oraz miejscowości. Wyłącznym fundatorem nagród rzeczowych w konkursie „Jaki to szczyt?” jest – Sebastian Nikiel, administrator i właściciel witryny: www.s-nikiel-mojegory.pl.
prawa autorskieCC - Attribution Non-Commercial Share Alike by Sebastian Nikiel
START
O MNIE – JAK POMÓC
O MNIE
MOJA HISTORIA WALKI Z CHOROBĄ
JAK POMÓC
DATKI
ULOTKI
OFIAROWANIE 1%
BANERY DO POBRANIA
DANE FUNDACJ

ARTYKUŁY
ARTYKUŁY 2014
ARTYKUŁY 2013
ARTYKUŁY 2012
ARTYKUŁY 2011
ARTYKUŁY 2010


PROZA

RECENZJE
PODZIĘKOWANIA

U MNIE

POEZJA
POEZJA 2014
POEZJA 2013
POEZJA 2012
POEZJA 2011
POEZJA 2010

POEZJA 2009
POEZJA 2008
POEZJA 2007
POEZJA 2006
POEZJA 2005
POEZJA 2003-04

GALERIA

FILMY
PORADNIK

SPRZĘT

KONKURSY


KUP TOMIK
TOMIK NA KRAWĘDZI
TOMIK POZA KRAWĘDZIĄ
SZLAKI
BESKID ŚLĄSKI
BESKID MAŁY
BESKID ŻYWIECKI
GORCE I PIENINY
TATRY WYSOKIE PL
TATRY ZACHODNIE PL
TATRY  SŁOWACKIE
SCHRONISKA
POLSKIE BESKIDY
BIESZCZADY
GORCE I PIENINY
SUDETY
POLSKIE TATRY
SŁOWACKIE TATRY
POZOSTAŁE

LINKI - ZASOBY

KONTAKT
Copyright © 2009 - 2014 by Sebastian Nikiel  ·  kontakt: s.nikiel.mojegory@gmail.com