Podziękowania

17 grudnia, 2018 0 By nikiel
Zradością pragnę podzielić się z Wami wiadomością że grono portali,które wsparło mój trud walki z chorobą, poprzez aktywnewłączenie się w rozpowszechnianie informacji o niej, poszerzyło się okolejną stronę – www.mafadi.pl.tl. Serdeczniedziękuję administratorom portalu za ich wkład w moją drogę, to dziękitakim inicjatywom wciąż mogę iść naprzód mając nadzieję na nowelepsze jutro.

Mafadi to stowarzyszenie ludzi z górską pasją, ludzi żyjącychdla gór i w nich się realizujących. Pasje te znajdują swojeodzwierciedlenie w treściach portalu, wśród którychznajdziecie wiele relacji z wypraw w góry Polskie i Europy,zapraszam do odwiedzenia tej pełnej pasji witryny…
Link: www.mafadi.pl.tl
  podziękowania dla: Pana Pawła twórcy bloga www.kumalutku.blogspot.com                                 aktualizacja: 25.07.2015
Serdecznie dziękuję Panu Pawłowi, twórcy bloga www.kumalutku.blogspot.com,za opisanie mojej walki, jak i wszystkie słowa pochwalne jakiezamieścił na blogu, pod adresem treści zawartych na mojej stronie imnie samego. Dziękuję za włączenie się w trud mojej drogi… Wszystkichzaś zapraszam do odwiedzenia blogu Pana Pawła, który winteresujący, nieprzegadany, a zarazem porywający sposób opisujezagadnienia związane z regionem Wisły, zagadnienia którychtreści mogą zaskoczyć nawet osoby mieszkające w jego pobliżu.
Linki:
blog Pana Pawła „Wisła okiem natywnym z domieszką alter”: www.kumalutku.blogspot.com wpis na blogu dotyczący mojej walki i witryny: www.kumalutku.blogspot.com/2015/07/beskidzko-gorsko-inspirujaco-cz23.html 
  aktualizacja: 31.01.2012  /  podziękowania dla:                                                                                                 
 organizatora (Kuby Terakowskiego) „XV Zimaka”, Uczestników, oraz Gospodarzy Chaty Wątorówka
Jakżewielkie byłomoje zaskoczenie gdy otrzymałem ofiarującą mi kolejną porcję sił inadziei wiadomość mailową od Kuby Terakowskiego. Informował mnie w niejże w ramach niedawno zakończonego „XVZimaka”, orazprzeprowadzonej podczas niego zbiórki środków namojedalsze leczenie, zebrano kwotę 475zł, które przekazano jużnakonto serwisu www.siepomaga.plgdzie prowadzona jest dla mniezbiórka publiczna.

W kwocie tej 275zł pochodziło od samych uczestników rajdu, a200zł ofiarowali na ten cel Gospodarze Chaty Wątorówka,klimatycznej górskiej chatki, położonej malowniczo nawysokości935 m n.p.m. we wsi Obidzy, leżącej pomiędzy Piwniczną a Jaworkami.

Jestem głęboko wdzięczny Wszystkim uczestnikom „XVZimaka”,szczególnie organizatorowi rajdu Kubie Terakowskiemu, orazGospodarzom Chaty Wątorówka, za okazane wsparcie. Waszapomoc,zrozumienie, mają wielki wydźwięk dla mnie nie tylko finansowy, aleprzede wszystkim głęboki aspekt emocjonalny. Czasem bowiem gdy misamemu, pozostającemu w oporze wobec dręczącej mnie choroby, gdy więzimnie ona w domu, a piękny świat zewnętrzny mogę oglądać jedynie poprzezokno, moja nadzieją przygasa, wówczas właśnie takieinicjatywy,takie gesty, Wasza wiara we mnie, powodują że nadal trwam, że nadalwalczę – dziękuję Wam za okazaną pomoc.

Linki:
strona domowa Kuby Terakowskiegozawierająca informację o „XV Zimaku”: http://marszony.republika.pl/z15.htm galerie uczestników”XV Ziamaka”: Wiesław Chmielnicki: http://www.vips.strefa.pl/wyprawy/zimak15/zdjecia.html Anna Lubińska: https://picasaweb.google.com/anna.lubinska/Zimak2829Styczen2012R?authuser=0&feat=directlink ŁukaszPłaczka: https://plus.google.com/photos/116196023657173766875/albums/5703470793635990705?banner=pwa strona”ChatyWątorówka”: http://www.watorowka.pl/
Serdecznie dziękuję za Waszezrozumienie i pomocSebastian Nikiel
foto:Łukasz Płaczek / pełna galeria: https://plus.google.com/photos… www.watorowka.pl powrótdo góry strony
  podziękowania dla redakcji miesięcznika NPM oraz Kuby Terakowskiego:
Wnajnowszym numerze miesięcznika NPMdostępnym wkioskach i salonach prasowych od dnia 19.12.2011. znajdziecie wywiadjaki przeprowadził ze mną KubaTerakowski.Pragnę w tym miejscu złożyć gorące podziękowania Kubie za jego trudwłożony w przygotowanie tegoż materiału, oraz całej redakcji NPMza chęć jegoopublikowania i pracę nad nim.

Doprawdy jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i zaszczytmóc gościć na łamach tak szanowanego górskiegopisma. Inie chodzi tu o chęć alienację własnej osoby, lecz o fakt że pismo tozajmuje od dawna szczególne miejsce w moim sercu, gdyżposiadaono bardzo długa tradycję wydawniczą, nawiązywało i poruszało wieleinteresujących i ważnych tematów, a teksty któretamznajdziecie napisane są zawsze lekkim, trafnym, oraz łatwym doprzyswojenie piórem.

Nałamach tegoż pisma, tudzież w dziale w którym zostałzamieszczony wywiad ze mną gościło wiele wspaniałych ludzi,również dlatego tym większą jest to dla mniewyróżnienie.Dziękując redakcji, życzę jej dalszej owocnej pracy, oraz wielukolejnych równie wspaniałych wydań miesięcznika.

adres stronyinternetowej miesięcznika: www.npm.pl